Ürün Detayı

FALCON 4134 BLUE - Tam Sentetik Taşlama sıvısı

Ürün Kodu: 0

TEKNİK BİLGİ FORMU

Yüzey İşlem Kimyasalları

Tam Sentetik Su ile Karışabilen Soğutma Sıvısı

Ürün Tanımı

FALCON GR 4134 BLUE çok kuvvetli bir pas önleyici paketle takviye edilmiş, sentetik kaydırıcılarla kuvvetlendirilmiş biostatik uzun ömürlü ve suda çözünebilen bir üründür. Pas önleyici özelliği sayesinde makina yüzeylerini korozyona karşı mükemmel korur. Üstün temizleme (deterjan) özelliği sayesinde metal yüzeyleri temiz tutar. Köpürmeye karşı son derecede dirençlidir.

Ürün Özellikleri

  • Su ile kolay karışır ve tamamen seffaf emülsiyon verir.
  • Yüksek bakteri ve mantar direncine sahiptir.
  • Korozyona karşı mükemmel koruma sağlar.
  • Yüksek kaydırıcılık ve yıkayıcılık özelliği vardır.
  • Üstün emülsiyon stabilitesi sayesinde ayrışma yapmaz.

 

Uygulama

FALCON GR 4134 BLUE su ile hemen karıştırılarak şeffaf bir emülsiyon meydana getirir. Konsantre suya karıştırılarak ilave edilir. Ürün ilk kez kullanılacak ise ekipmanın temizlenmesi ve sterilize edilmesi gerekir. Yapısında mineral yağ içermez. %3-8 arası konsantrasyonlarda kullanımı önerilir. Özellikle boru imalatı ve dökme demir ile orta sertlikteki çelik alaşımlarının işlemleri için geliştirilmiştir.

FALCON GR 4134 BLUE

Renk

Berrak, mavi sıvı

Görsel

Yoğunluk @ 15°C, g/cm3

1,10

ASTM D 4052

Refraktometre faktörü

1,90

° Brix

pH değeri (% 5)

9, 50

DIN 51369

Korozyon koruması ( % 5)

0/0

DIN 51360/2

 

• Daha fazla öneri ve Teknik bilgi için, temsilcinizden veya info@petkopetrol.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Depolama 5 – 40°C arasında direk Güneş ışığından ve dondan korunmalıdır. Orijinal kapalı ambalajında minimum dayanıklılık 12 aydır.

Sağlanan tüm veriler, ürün işlevselliğini etkilemeden geleneksel teknik toleranslar dahilinde değişebilir. Olası uygulama parametrelerinin yüksek çeşitliliği ile ilgili olarak, tüm bilgiler herhangi bir taahhüt ve sorumluluk hariç tutularak sağlanır. Güvenlik ve çevreyle ilgili daha fazla veri, en son AB güvenlik veri sayfasında bulunabilir.