Hakkımızda

Hakkımızda

Petko Endüstriyel Pazarlama Yatırım Dış Ticaret Petrol Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 11.09.2007 tarihinde, Metal İşleme sıvıları (MWF), Saf Kesme yağları, Kızak yağları, Metal Kalıp Kesme - Sıvama yağları, Yanmaz Hidrolik yağları, Yüksek Sıcaklık Gresleri, Konveyör ve Zincir yağları, Otomotiv yağları, Endüstriyel Dişli Yağları, Hidrolik yağları, Gres yağları, Trafo yağları, Tel çekme yağları, Koruyucu yağlar vb. yağlama sistemleri ile yağlama donanımları konusunda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kurulmuştur.

Özellikle metal işleme  sıvıları ve Endüstriyel yağlar konusunda özel bir uzmanlığı olan firmamız, sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri ile her türlü operasyona en uygun ürünü ve hizmeti sunabilecek imkânlara sahiptir.

Dünya da; Metal işleme sıvılarında tartışmasız kaliteye sahip, Hammadde, teknolojo ve yeteneği ile Made in Germany güveni ve  Alman Partnerimizin Formülasyon vetecrübe desteği ile 2013 yılında Metal işleme sıvılarının Almanyadan ithalatını durdurarak Türkiye de yerli olarak üretme ve Tüm Türkiye ye Pazarlama faaliyetlerine başladık. Hem FALCON CHEMICALS Markamı ile, hem de Fason (OEM) üretim yaparak müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine cevap verebilmekteyiz. Tüm imalat ve üretim hatlarına yönelik, çok çeşitli Metallere ve işletmelere yönelik geniş ürün yelpazesi ile özel ürünler üreterek nadide sektör ve Müşterilerimize farklı ürün alternatifleri de sunmaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, tahmin etmek ve ihtiyaçlarını rakiplerimizden önce karşılamak için müşterilerimize hizmet etmeye büyük önem veriyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, PETKO'nun toplam kalite, yenilik ve üstünlük açılarından diğer firmalardan farklı olması için çalışarak her pazar sektörümüzdeki müşteri taleplerini yansıtan ürün ve hizmetler sunuyoruz. 

Kültürel değerlerimiz ve etik anlayışımız, hedeflerimizin ilişkilerimizi profesyonel, etik ve işin gerektirdiği gibi olması anlayışına dayanıyor ve bu sayede, müşterilerimiz ve doğayı koruma sorumluluğunu paylaştığımız hissedarlarımız ve bizimle olan ilişkilerinde güven ve gurur duygusunu yaşıyor.