Ürün Detayı

WEDOLIT CW 9203 Yarı Sentetik

Ürün Kodu: 2

WEDOLIT CW 9203: Yarı Sentetik, Döküm malzemeye uygun, köpük yapmayan sert sulara dayanıklı, Biostabil Metal işleme sıvısıdır.
 

GENEL TANIM VE UYGULAMA ALANLARI:
WEDOLIT CW 9203 özellikle sert su kullanılan ve Döküm malzeme işleyen Modern Metal işleme merkezlerin de kullanılan yeni Jenerasyon, Yarı Sentetik Metal işleme ve soğutma sıvısıdır. Makinelerde son derece temiz çalışma ortamı sağlanması amacı ile geliştirilmiştir. Biostabil yarı sentetik bir ürün olup her türlü orta ve ağır metal işleme operasyonları için geliştirilmiş yüksek performanslı, yarı sentetik kesme sıvısı konsantresidir. Alaşımlı ve alaşımsız tüm metallerin kesmesinde kullanılan yüksek performanslı bir sıvıdır. Formülasyonunda Kresol, Fenol, Nitrit, veya Klor parafinleri ve İKİNCİL AMİN kesinlikle bulunmamaktadır.
WEDOLIT CW 9203, Su ile karıştırılmasına rağmen çok amaçlı bir ürün olup, her türlü metalin (krom-nikel, titanyum, sertleştirilmiş çelik, alüminyum ve alaşımlarının…v.s) sıvama , kesme, delme, diş açma, derin delme gibi tüm metal işleme operasyonlarında kullanılır. Mükemmel formülasyonundan dolayı , takım ömrünü uzatır ve işlenen parçada mükemmel bir yüzey kalitesi sağlar.


Avantajları:
Çok geniş uygulama ve çalışma alanı.
Çevre ve insanla dost bir üründür.
Çok uzun tank ömrü. (% 5 Sabit Emülsiyonla Minimum 1 Yıl)
Alaşımlı ve alaşımsız metaller için mükemmel yağlama ve korozyon koruma özelliği.
Parçayı ve tezgahı mükemmel yıkama ve temizleme özelliği.
Yüksek basınç altında çok az köpürme.
Dumansız bir çalışma.
Mükemmel yüzey kalitesi.

Konsantrasyon: % 4

Refraktometre kat sayısı: 1,1

MİO: %33